تازه نفس
آموزش ترک سیگار

چکار کنم تا شوهر سیگاری من دست از سیگار کشیدن بردارد؟؟ در این یادداشت قصد داریم راهکارهای خوبی برای حل این مساله بدهیم.

شوهرم پنهانی سیگار میکشد

شوهر سیگاری شما یک بزرگسال است

آدمهای بزرگسال خودشان تصمیم می‌گیرند و تصمیمات او اصلا در کنترل شما نیست. این یعنی اینکه شما نمی‌توانید او را مجبور به ترک سیگار کنید.

شما فقط می‌توانید بخشی از داستان تکامل او در مسیر ترک سیگار باشید. اگر دائما کنترلش می‌کنید، یعنی در حال سنگ اندازی در مسیر ترک سیگار او هستید!

همسرم یواشکی سیگار میکشه

شوهر سیگاری شما خودش می‌داند که سیگار ضرر دارد

شما باید تفاوت آگاهی را با اطلاعات بدانید. اطلاعات یعنی اینکه صرفا شما یکسری جملات را شنیده باشید. مثلا شما شنیده‌اید که شکر ضرر دارد، ورزش نکردن ضرر دارد، سیگار کشیدن ضرر دارد. اما اینها فقط دانایی هستند.

برای اینکه دانایی به آگاهی تبدیل بشود لازم نیست که شما مدام اطلاعات بیشتری درباره ضررهای سیگار به او بدهید! او میداند اما توجه ندارد.پس سعی کنید گاهی او را از کوران رفت و آمدهای زندگی کنار بکشید و با رفتن به طبیعت، او را نسبت به خودش باخبرتر بکنید.

شوهر سیگاری

مثل یک ویتامین باشید، نه یک آمپول!

ویتامین کارش فراهم کردن شرایط رویایی برای انسان‎هاست. شما مثلا میخواهید خیلی زیباتر بشوید، بنابراین ویتامین خاصی مصرف میکنید تا در زمینه خاصی شما را زیباتر کند.

اگر سعی کنید دائما رویای ارتقای شغلی، بهتر شدن وضع زندگی، آینده زیبای بچه‌هایتان را برای او تداعی کنید، خیلی بیشتر به ترک سیگار او کمک کرده‌اید. تا اینکه بخواهید مدام بگویید که چقدر از سیگار متنفرید و او چقدر بدبو میشود با سیگار کشیدن.

چطور به شوهر سیگاری ام کمک کنم

فیلم و کتاب مفید در زمینه ترک سیگار

کتاب الهام فرشتگان از خانم دایانا کوپر، و فیلم شهر فرشته ها. این دو مورد میتوانند به شما کمک کنند تا یاد بگیرید چطور به صورت غیر مستقیم برای ترک سیگار همسرتان تاثیر مثبت داشته باشید.

از محصول «ترک سیگار همسر به روش الهام فرشتگان» استفاده کنید

وبسایت تازه نفس یک محصول آموزشی عالی برای کمک به خانمهایی دارد که همسرشان سیگار میکشند. اگر تصمیم شما جدی است و واقعا از سیگار کشیدنهای شوهرتان خسته شده اید، میتوانید از تجربیات و راهکارهای فوق العاده خاص ما در این محصول استفاده کنید.

برای مشاهده توضیحات بیشتر و خرید و دانلود این محصول اینجا کلیک کنید.

[حامد سلیمی]

حامد سلیمی هستم و تازه‌نفس برای زندگی بدون سیگار با شماست. تازه نفس در شهریور ماه 1395 افتتاح شد. ما می‌خواهیم از ترک سیگار تا درک جدیدی از مدیریت عادات خودمان با آرامش حرکت کنیم.

مقالات مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن