تازه نفس
آموزش ترک سیگار

هوس سیگار یعنی تعلق به سبک زندگی گذشته‌ای که در آن به سر می‌بردید.

اما تکنیکی وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید قبل از جنگیدن با وسوسه و هوس سیگار کشیدن، از پیش برنده باشید!

هوس سیگار

در این فایل صوتی در دو بخش راجع به دفاع از تصمیم ترک سیگار صحبت کرده‌ام.

شما قرار است ظریف‌ترین راه‌های عبور هوس سیگار از ذهن را تشخیص بدهید و یاد بگیرید که چگونه مثل پتروس فداکار، شهر وجودتان را با بستن روزنه وسوسه‌ها از غرق شدن نجات بدهید.

یاد می‌گیرید از جایی که هستید بیایید جلوتر.

جای شما میان دودها و ته‌سیگارهای داخل جا سیگاری نیست. باید به جاهای زیباتر زندگی پروازهای دورتری داشته باشید. باید با ترک سیگار ، با غلبه بر هوس سیگار ، چهره شما بازتر بشود.

هیچ‌کس از لغزش در مسیر ترک سیگار مصون نیست

هیچ‌کس در برابر شکستن قولش مصون نیست. هر کسی ممکن است اسیر ویروس بی‌خیالی بشود.

بی‌خیالی یعنی فراموش کردن تمام آرزوها و قول‌هایی که به خودتان داده‌اید.

بعد از دقت به آموزشی که در این فایل صوتی مطرح می‌شود، شما روزنه ورود شکست را پیدا می‌کنید. اما شما در این مرحله نمی‌مانید. بلکه راهکاری یاد می‌گیرید که از این دانایی برای پایداری ترک سیگارتان استفاده کنید.

بعد از ترک سیگار چه باید کرد ؟

صوت زیر را گوش کنید. حدس میزنیم تمام تصاویر و آرزوهای پنهانی برای کشیدن مجدد سیگار با این تکنیک محو خواهند شد…

 

 

[حامد سلیمی]

حامد سلیمی هستم و تازه‌نفس برای زندگی بدون سیگار با شماست. تازه نفس در شهریور ماه 1395 افتتاح شد. ما می‌خواهیم از ترک سیگار تا درک جدیدی از مدیریت عادات خودمان با آرامش حرکت کنیم.

مقالات مرتبط

14
دیدگاه بگذارید

avatar
6 نظرات
8 پاسخ ها
2 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
7 نویسندگان دیدگاه
حامد سلیمیمحمدفرنازقاسمهادی یزدی آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
لیلی
مهمان
لیلی

عااااالی بود
شما بهترین هستین درود
انچه از دل براید بر دل نشیند

شهرام
مهمان
شهرام

سلام
کاروهدف تون زیبا وبی نظیره نه کم نظیر
خیلی منتظر بالاامدن سایت بودم
موفق وپاینده باشید.

لیلی
مهمان
لیلی

سلام
یه وقتایی ناخواسته متوجه میشیم که درست زمانی که باید جلوی کاشت ان وسوسه ها را میگرفتیم و به درون راه نمیدادیم,خود اگاهی نداشتیم و غرق در وسوسه ها شدیم توی این شرایط بهترین روش برای تسلیم نشدن دربرابر وسوسه های سیگار چه میتونه باشه؟
ممنون از لطف بیکراان شما

هادی یزدی
مهمان
هادی یزدی

سلام. ممنون سایت شماکمک زیادی کرد به من . تا حالا دو بار ترک کردم ولی مطمئنم موفق میشم اگر کسی خواست سیگارو واقعا ترک کند یه سری برید بیمارستان سراطانیها بی زار می شید از هرچه سیگارست.

قاسم
مهمان
قاسم

حدود ۳ ماه سیگار رو ترک کردم بعدش باز هوسش اومد سراغم بعد دوباره کشیدم… اصولا نباید از اول لبتون رو به سیگار بزنید… اگه زدید دیگه کلا اگه ترکم کنید باز هوسش میاد سراغتون حتی اگه سالها از ترک سیگارتون گذشته باشه… لطفا هیچ وقت به فکر سیگار کشیدن نیوفتید که بدبخت میشید.

محمد
مهمان
محمد

منم بهمن ماه ۹۵ سیگارو ترک کردم و بازم درست یکسال بعد شروع به کشیدن کردم ولی حالا دو ماهه کلا یه دفه گذاشتم کنار ،حال به خودم میگم من که یکسال اراده کردم ترک کنم پس میتونم بازم احساسات مسخره ام را کنار بزنم و دیگه دنبال سیگار نرم از این سیگار خا نمانسوز رو ترک کردم حالت کیفوری بهم میده فقط اراده اراده اراده…. ممنون

فرناز
مهمان
فرناز

نوشته ها، خیلی جالب و تاثیرگذار هستند؛ برای کسی که توی هوس برگشت هست و منتظر یک معجزه! ولی با عرض پوزش پیام های صوتی برای من رضایت بخش نبود. مثال مذهبی و خانواده مثال مناسبی نبود؛ بعد جلوتر از کنترل فکر صحبت می کنید، اکر قدرت این رو داشتیم که برای مبارزه با این وسوسه روی اینترنت به در و دیوار نمی کوبیدیم خودمون رو :))) من بیست روز هست سیگار نکشیدم و خیلی برام عجیبه که هر چی ببشتر می گذره عادت نمی کنم و هوسم بیشتر و بیشتر می شه